27
Haz
07

MASON – AKP İLİŞKİSİ HİÇBİR ZAMAN BİTMEDİ

AKP’lilerle Masonların ilişkisi hiçbir zaman eksik olmadı. Ta kuruluşundan, hatta tohumlarının atıldığı günlerden bu güne kadar… Beşiktaş İmar Güzelleştirme Sosyal Yardım Vakfı’nın kurucularına baktığımızda bu ilişkinin boyutlarını bir kez daha görüyorduk. Bu Vakfın önde gelen isimlerinden Üzeyir Garih ve İshak Alaton üst düzey mason üstatlarıydılar. Vakıftaki masonlar sadece ikisi mi? Tabi ki hayır! Şimdilik bu ikisini açıklamak yeter de artar bile… 1986 yılında kurulan bu Vakıfta oldukça ilginç isimler yer alıyordu. Aydın Doğan, Tayyip dahil bir çok AKP’linin abisi Korkut Özal’ın hemen hemen her şirketindeki ortağı Talat İçöz, AKP’li Bakan Ali Coşkun, Ülkerlerin ve bir çok AKP’li ile şirket ortağı Eymen Topbaş… Vakfın tüm kurucuları şu şekilde sıralanıyordu:

 

Mehmet Alacacı, Mümtaz Kola, Turgut Işık, İlyas Özgüer, Sıtkı Çiftçi, Yılmaz Sanlı, Adil Karaağaçlı, İbrahim Polat,Kemal Dedeman, Mehmet Huntürk, Hüseyin Kocabıyık,Hüseyin Anlar, Cengiz Aslan, Çetin Biraniç, Tekin Günver, Fikri Akşit, Talat İçöz, Bayram Güneş, İbrahim Yalçın, Salih Tatlıcı, Hasan Çolakoğlu, Faruk Ebubekir, İbrahim Bodur, Gündüz Sevilgen, Nurullah Gezgin, Ahmet Ekmekçioğlu, Abdulkadir Çavuşoğlu, Engin Pak, Ahmet Yiğitbaş, Haydar Akın, Hulisi Çetinoğlu, Aydın Doğan, Ali Tanrıyar, Mükerrer Taşçioğlu, Eymen Topbaş, Ali Coşkun, Orhan Demirtaş, Ahmet Güler, Ali Orhan İnan, Üzeyir Garih, İshak Alaton, Yalçın Sürmeli…

 

 

Vakıf üyelerinin bazıları Beşiktaş ‘ı güzelleştirmeyi, Serencebey yokuşunda bir araya gelerek gerçekleştireceklerini zannediyorlardı. Tıpkı Tayyip Erdoğan-Aydın Doğan yakınlaşmasının Almanya’da tesis edildiğini zannettikleri gibi. (ERGÜN POYRAZ – Musa’nın Çocukları)

 

·       KEMALİZMİ TERKET FETHULLAHÇI OL

 

 

 

Tayyip’in destekçilerinden CIA eski Ortadoğu masası şefi Graham Fuller, Kemalizm’in terk edilip Fethullahçı olunmasını aşağıdaki sözleriyle öğütlüyordu:

 “Zorunlu Batılılaşma Türk toplumunda bazı yaralar bıraktı. Kendi Osmanlı tarihini, İslam geleneklerini sevenler vardı. Batılılaşma, İslamiyet’i aşağılayan bir hale dönüşünce bu bir hoşnutsuzluğa yol açtı. Kemalizm’in sonuna geldiğini ve belki de sonuna gelmesinin iyi olduğunu söyledim. Halkın büyük bir parçası İslam için daha hürmet görmeyi, Osmanlı tarihi ile övünme istedi. Dünyada hiçbir lider ne George Washington, ne Nehru, ne Lenin, ne Gandi sonsuza kadar yaşayabilecek bir ürün vermedi. Oysa İncil ve Kuran veriyor.Liderler ölüyor. Önce bedenleri, zaman içinde düşünceleri siliniyor. Oysa Kur’an ve İncil yaşıyor. İşte Mustafa Kemal’in başına gelen de her tarih yazmış liderin başına gelenden farklı değildir….” 

Fuller şuanda koruma altına aldıkları ve adına konferanslar verdikleri, Rabbin Aciz Kulu, Papalık misyonunun hizmetkarı Fethullah Gülen’i yere göğe sığdıramıyordu:

 

“Batı Fethullah Gülen gibi örnekleri görünce çok umutlanıyor. Çünkü Gülen, modern devlet toplumunda İslam’ın nasıl bir rol oynaması konusunda geniş bir vizyonu temsil ediyor…”   

 

 

·       TAYYİP ABD VATANDAŞI MI?

 

 

 

10 Mayıs 200 tarihli,Elazığ’da yayımlanan ve Erbakan’a yakınlığı ile bilinen El-Aziz Gazetesi’nde Vahit Şekerci; “Gül Amerikan vatandaşı olduğunu neden gizliyor?”  başlığı altında Abdullah Gül’ün de, Tayyip Erdoğan’ın da ABD vatandaşı olduğunu yazıyordu:

 “ 1997’nin başlarında, önce Tayyip Erdoğan Amerikan rüyasını gerçekleştirdi ve ABD vatandaşlığına geçti. Erdoğan’ı daha sonra Abdullah Gül izledi ve böylece Gül için ABD serüveni başlamış oldu….” 

 

 

08.07.2005 tarihinde Başbakanlık basın merkezinin verdiği bilgilerden öğrendiğimize göre, Erdoğan ABD’de yaşayan Türklerin ABD vatandaşlığına geçmelerini istiyordu, konuyla ilgili haber şu şekildeydi:

 

“Başbakan recep Tayyip Erdoğan ABD’de vatandaşlığını almalarını ve Amerikan siyasi hayatına daha çok katılmalarını isteyerek, “Bu doğrultudaki gelişmeler burada yaşayan vatandaşlarımızın haklarının korunmasına yardımcı olacak, ayrıca iki ülke ilişkilerine de katkıda bulunacaktır” dedi.”

  

·       TAYYİP GENELEVDE

 

 

 

1994  yılı belediye seçimlerinden önce Tayyip kurmaylarına her ücra köşeden oy çıkarması talimatını veriyordu. Bu talimat ve seçim taktikleri sonucu meyhanelerden genelevlere kadar her yere gidip oy istenecekti. Bu bağlamda çalışmalar önce genelevlerden başlanacaktı. Kasımpaşa eşrafından bu bölgenin raconunu bilen birkaç kişinin yanına RP’li gençler verildi. Gençler hayatlarında buralara ilk defa, ürkerek ve korkarak girdiler. Biri cılız sesle, “Biraz sonra RP Belediye Başkan Adayımız Recep Tayyip Erdoğan sizleri ziyaret edecek dedi…”

 

Fehmi Çalmuk “Tayyip Erdoğan” adlı kitabında o günü şöyle anlatıyordu:

 

Kadınlardan bir kaçı gülüşüyordu. “Burası hacı, hoca yeri değil” dediler. Kadınların bazıları başlarına yaşmak aldı. Karşılarında sakallı, sarıklı birini bekliyorlardı. Takım elbiseli genç bir adam içeri girdiğinde herkes şaşırmıştı. Kısa bir konuşma yaptı. İçine düştükleri talihsizlikten dem vurdu.

 

Erdoğan, “Biz sizi içine düştüğünüz karanlık dünyadan kurtarmak istiyoruz” şeklindeki sözlerinin ardından “oyunuzu, gönlünüzü, desteğinizi istiyorum.” dedi…”

 

Tayyip’in derdi onları değil, onlardan alacağı oylarla kendini kurtarmaktı.( ERGÜN POYRAZ)

   

·       AT BİLE KABUL ETMEDİ

 

 

 

Tayyip genelev kadınlarına “sizleri buradan kurtaracağım” diyerek dokunaklı konuşmalar yapmış, kadınları ağlatmıştı. Hepsinin içinde bir ümit doğmuş, kendileri olmasa bile en azından kızları, çocukları bu bataklıktan kurtaracaktı. Tayyip’in Belediye Başkanlığını kazanması onlarda bayram coşkusu olmuştu. Günler geçiyor, ancak Tayyip verdiği sözü unutuyor, genelevlerden belediyeye gelenlerin cazibesi ile bir daha genelevleri kapatma sözünü ağzına almıyordu. Belediye Başkanı iken genelevleri kapatmayan Tayyip Başbakan olduğunda da böyle bir girişime yaklaşmıyordu.

 

Belediyelerin dört bir yanından yolsuzluk hikayeleri fışkırıyor, irticai faaliyetler kök salmakla kalmıyor, dal budak her taraı sarıyordu.

 

30 temmuz 2003 tarihinde Bayrampaşa şehir parkında çocukları ve insanları ücretli olarak gezdiren ve Cihan adındaki son derece uysal bir at, Tayyip sırtına binince delleniyor ve biran bile onu taşımıyor, taşımayı reddediyor ve onu sırtından yere atıyordu. Oysa bu millet bir atın gösterdiği feraseti gösteremiyor, yılarca o ve ekibini omuzlarında taşıyordu… (ERGÜN POYRAZ- Musanın Çocukları)

 

·       ELHAMDÜLİLLAH ŞERİATÇIYIM

 

 

 

Tayyip, belediye bakan adayı olarak TV’lerde çıktığında, “Elhamdülillah şeriatçıyım” diyor, Erbakan’ı yıkma stratejisini  daha o günlerde sahneye koyuyordu. Erbakan’ı yıkmak, genel başkan olmak, Türkiye’yi yönetmek o kadar da kolay değildi. Recep Tayyip Errdoğan’ın belli iddialara ve sloganlara sahip çıkması gerekiyordu: “Elhamdülillah şeriatçıyım” diyordu. Batı uygarlığına karşı Türkiye’nin diğer İslam ülkeleriyleayrı bir blokta yer alması gerektiğini savunuyordu.

 

17 Temmuz 2002 tarihli Akşam Gazetesi Erdoğan’ın Financial Times Gazetesi’ne verdiği demeci aktarıyordu:

 

“İslamcı değilim.Siyasi yaşamım boyunca kendimi tanımlamak için asla  ‘İslamcı’ sözcüğünü seçmedim. “ oysa Tayyip her fırsatta; “Referansımız İslam” bile demişti.( Ergün POYRAZ)

 

·       Öğrencilere psikolojik cihat çağrısı

 

 

 

Eğitim-İş Sendikası Denizli Şubesi yöneticileri, Yeşilköy İbrahim Cengiz Yatılı Bölge Eğitim İlköğretim Okulu öğrencilerine dağıtılan “Dinin Direği Namaz” adlı kitapla psikolojik cihat çağrısı yapıldığını bildirdiler. Namazla diriliş seferberliğine çağrı yapılan kitapta, “Allah ve namaz yolunda ölmek”, “aslolanın cami merkezli bir hayat tarzı olduğu” gibi ifadeler yer alıyor.Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde düzenlenen tartışmalı etkinliklerle gündeme gelen Denizli’de, bu kez Eğitim-İş Sendikası yöneticileri, farklı bir konuya dikkat çektiler. Yeşilköy İbrahim Cengiz Yatılı Bölge Eğitim İlköğretim Okulu öğrencilerine Kutlu Doğum Haftası’nda dağıtılan dini kitapla, psikolojik cihat çağrısı yapıldığı belirtildi. Okulun 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine, okulda müdür yardımcılığı görevini de yürüten din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Mehmet Yıldız tarafından dağıtıldığı belirtilen kitabın içeriğinde, ilköğretim çağındaki çocukların kaldıramayacağı ağır ifadelerin bulunduğu vurgulandı.

Gülen’den alıntı yapılmış

Namaz Gönüllüleri Platformu tarafından Ak Kitap ve Akit Pazarlama Yayınevi’ne bastırılan 186 sayfalık kitabın içeriği oldukça dikkat çekici. “Sizleri dünya ve ahiretinizi kurtaracak bir seferberliğe çağırıyoruz. Namazla diriliş seferberliğine… Gelin millet ve ümmet olarak hep birlikte namaza koşalım, kıyama, rükuya, secdeye sarılıp namazla dirilelim ki, gerçek kurtuluşa erelim” gibi çağrıların yapıldığı kitapta, namaz kılmayanların müşfik, camilerin ümmet olarak hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğu, cami merkezli bir hayat tarzının benimsenmesi gerektiği öne sürüldü. Fethullah Gülen gibi birçok cemaat, liderlerin sözlerinden alıntılar yapılan kitapta, şiddet, ölüm ve korku içeren ifadelere de yer verildi.

Eğitim-İş harekete geçirdi

Kitapta, “Eksi 20 derecede, Çeçen mücahidin arkasında bombalar düşerken namazına devam etmesi, namazın insanı, Allah yolunda canını bile feda edebilecek bir ruh zenginliğine ulaştırabileceğini gösterir…” cümlelerine yer veriliyor. Eğitim-İş Denizli Şube Başkanı Dikmen Onat , Talim Terbiye Kurulu’ndan geçirilmeden dağıtılan kitapla ilgili acil harekete geçilmesi çağrısı yaptı. Onat, kitabın dağıtımına kimlerin izin verdiğinin açıklanmasını istedi. İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ekici, kitap örneği istediklerini, gerekirse Mehmet Yıldız hakkında soruşturma başlatılacağını duyurdu.

Cumhuriyet

 

 

 

 

 

 • Şehitlerimizin Sorumlusu AKP’nin Ta Kendisi!.

 

Şehit cenazeleri vardı yine..Bir piyade uzman onbaşı..

Suat Özcan ..

Bir piyade teğmen..

Halil Demirörs ..

Törenler kalabalıktı..

Cemaatlerin elinde Türk bayrakları çoğalmıştı..

Anneler, eşler, çocuklar..

Kadınların başörtüleri beyazdı..

Nasıl beyaz?..

Anaların ak sütü kadar beyaz..

Gözyaşları..

Hıçkırıklar..

Dualar..

Cenaze törenlerinde imamlar vakur, cemaat saygılı, akrabalar içli, büyükler suskun, gençler kararlıydı..

Şehitler nereye uğurlanıyordu?..

Cennete!..

*

Gazeteleri açtım, yüzde 90’ında şehitlerden haber yoktu…

Kimisinde hiç yoktu..

Kimisinde ha var, ha yoktu..

Dinci gazeteler çoğunlukla şehitlerin cenaze törenlerini es geçmişti..

Peki, medya neyi bekliyordu?..

Neden sesini çıkarmıyordu?..

Neden pısıyordu?..

Teğmen Demirörs’ün cenaze törenine 10 bini aşkın kişi katılmıştı..

Gençler sloganlar atıyorlardı:

“- Kelle değil, şehit bu!..”

“- Kahrolsun PKK!..”

“- Yata yata değil, seve seve şehit olduk!..”

“- Katil ABD!..”

RTE ‘nin münasebetsiz açıklamalarına, ilginç yorumlarına şehit cenazelerinde sloganlarla yanıt veriliyordu.

*

Medya ve AKP iktidarı, şehit cenazelerine önem vermek için, Cumhuriyet mitingleri kadar katılım bekliyorlarsa, o da olacaktır…

Takıyyeci iktidar bugün ABD’nin ağuşuna sığınmış, kucağına oturmuştur…

ABD hem Kuzey Irak’tadır..

Hem Güney Anadolu’dadır..

PKK’yi himaye etmektedir..

Terör örgütünü korumaktadır..

ABD yalnız terör örgütünü mü gözetmektedir?..

Hayır!..

ABD hem PKK’yi gözetmektedir..

Hem AKP’yi gözetmektedir..

Bu arada gencecik canlarımız şehit olmaktadır…

Peki, RTE’nin “kelle” dediği şehitlerimize ne zaman sahip çıkacağız?..

*

Olaylar o kadar açık seçik, saydam ve çarpıcı hale gelmiştir ki ne kadar örtbas edilmeye çalışılsa nafiledir…

Türkiye’deki dinci ve çok satışlı medya, olayların ardındaki gerçeği örtbas etmek için elinden geleni yapıyor…

Çünkü bu medya AKP ile işbirliği içindedir…

Şehitlerimizin kanları medya olarak hepimizin ellerine bulaşıyor, alnımıza yazılıyor…

Bu vatanın gencecik çocukları Güneydoğu’da vatan uğruna şehitleşirken bizler İstanbul’da siyasal dedikoduyla vur patlasın çal oynasın…

ABD ile kirli diplomasi..

AKP ile aşna fişne..

*

Bir tek çocuğumuzun daha şehitlik haberi, bu pis oyunda hepimizin ortak cinayeti demektir!..

AKP’nin ABD ile kirli oyununa karşı çıkmak, çocuklarımızın hayatlarına sahip çıkmakla eşanlamlıdır!..

 


19 Responses to “MASON – AKP İLİŞKİSİ HİÇBİR ZAMAN BİTMEDİ”


 1. 1 tufan
  Temmuz 3, 2007, 8:30 pm

  yazı bir canavarın ağzındaki kini kusmasına benziyor hep iftira hep iftira iddialar bu kadar gerçek se bu ülkede onu yek ergun poyraz mı biliyor sadece bu vasıf onunmu diğer herkez aptalmı bu kitaplarıyla zaten ergun poyraz herkesi aptal yerine koymakta kararlı. o kadar arştırmama rağmen bu adam hakkında neden bi şey bulamıyorum?saklanacak bi geçmişin yoksa nie saklarsın bu kadar gerçeğe ulaşıp aydınlanan ergun poyraz biygrafini yayınlada biz de senin hakkında aydınlanalım saygılarımla

 2. Temmuz 5, 2007, 2:17 pm

  doğru söze sadece ahmaklar kızar.ve sen de ahmak olma yönünde adımını atmışsın.

  saygılar!!

 3. 3 BOZKURT
  Temmuz 19, 2007, 2:14 pm

  ya ben bunları anlayamıyom herkes salak bi sen akıllısın dımı neden bunları bir belgeyle kanıtlamıyorsun içinde ki nefreti yansıtmışşın sadece kendi görüşlerin var gerçekler yok.ben akp ci deilim ama yine de küfür edebiyatı üzerine kurulmuş bir siyaset yapıyorsunuz AYIP

 4. 4 BOZKURT
  Temmuz 19, 2007, 2:20 pm

  AMA YİNEDE SİZ BURADA ÇOK HAKLISINIZ BU HÜKÜMETLE OLMAZ

 5. 5 hasanali akyol
  Temmuz 20, 2007, 9:36 am

  bunların hepsi uydurmadan ibaret kendi rantlaarının elinden gideceğini anladıkları için vatanperverlik milliyetçilik ve dincilikten dem vuruyorlar RECEP TAYYİP ERDOĞAN (aslan parçası) sizden daha milliyetçi daha vatanperverdir sizler milliyetçiliğin arkasına saklanarak bu ülkede huzur ortamını bozmak ve kardeş kavgası çıkartmak isteyen bir zihniyetsiniz miliyetçilik hiçkimsenin tek elinde değildir birileri laiklik ve cumhuriyet üzerinden birileride milliyetçilik ve din üzerinden ayrıca şehitlerin üzerinden kirli bir siyaset yapıyorlar sizleride gördük 3.5 senede memleketi ne hale getirdiniz memleketi esas satan siz oldunuz şimdi kalkıp utanmadan sıkılmadan memleketi satıyorlar deyip bu aziz milletten ne yüzle oy istiyorsunuz şunu bilinki bu ülke RECEP TAYYİP ERDOĞANLA dünya liderliğine soyunmaktadır bu ülke RECEP TAYYİP ERDOĞANLA şahlanacaktır bütün çabalaınız nafile bu aziz millet kimin ne olduğunu çok iyi öğrenmiştir bu çırpınışlar boşuna…

 6. 6 türkeli
  Temmuz 20, 2007, 6:58 pm

  AKP’nin IPINI KIM CEKECEK…………………

 7. 7 Zemheri Reis
  Temmuz 21, 2007, 3:56 pm

  Kardeşler, bu sitede böyle bir açıklama yapmam başıma dert açabilir. Lakin Şu bir Gerçektir ki, Erbakan Hocanın Tayyip hakkındaki söylediği herşey doğrudur. Bu metni okuyan herkesten rica ediyorum. Lütfen Oyunuzu AKP dışında bir partiye verin. Lütfen Bu vatanı İsraile Teslim etmeyin. (AKP Hükümeti Büyük Orta Doğu Projesinin en büyük kozudur. Belgeleri yazacak vakit yok. Artık saatler kaldı. Lakin Hiç düşünmüyormusunuz? Tamamlanmasına 10 yıldan az kalmış bir projenin tamamlanması başka nasıl gerçekleştirilebilir.) Hiç kimseye bir şey söyleyemem. Olası durumda ALLAH şahit cepheye ilk ben koşarım. Ama lütfen vicdan muhakemenizi yapın ve iyi düşünün. Saygı ve Sevgilerimi Sunarım. “”””””Benim Vicdanım Rahat ve milyonlarca müslümanın ahından uzağım.””””””
  Zemheri Reis

 8. 8 crazyfella
  Temmuz 25, 2007, 5:42 am

  ya hocam size arastirmaci falan demisler ama galiba kimse dememis siz,kendinizi bu payeyle odullendirmissiniz.nedeni ise ilk yorum hani masonlukla ilgili olan.ya sizin oturdugunuz semtte kahvehane varmi,varsa kimler gelir dikkat ettinizmi?acaba sofurler odasinda kac manav bulunur.demek istedigim saydiginiz isimler sizinde soylediginiz gibi “is”adami.e haliyle bir sekilde biraraya gelecekler rumu yahudisi ermanisi farketmeden.amerikan vatandasligina gelince cahilliginiz bir baska ortaya cikiyor zira ben yasadigim icin biliyorum. yasal statuye gectikten sonra en az 5 yil amerika icinde yasamaniz gerekiyor.acaba kanunlar kisiye gore degisirmi amerikan hukukunda?arastirin ve bizi aydinlatin lutfen.

 9. Temmuz 29, 2007, 7:22 am

  ya allah askına hem sehitlerden bahsediyusunuz hemde namaza olmadıklaflar atıyusunuz bide cocuklara namaz kıldırılmasını eleştiryusunuz hocam hocam bu ne celişki sehitlik ve namaz cokmu zıt seylermi yoksa ilk defa sizden duydum ayrıca hoca efendiye attıgınız lafları allah bogazınıza batırsın asıl sizin görösleriniz masonik fikirlerle aynı valla ne diyim allah bu sitenin sahibini dogru yola koysun ha ben 17 yasında bi cocugum tartısmak istiyusan bekliyum foreveryou_1907@hotmail.com gel istedigini tartısalım

 10. 10 sedat cakır
  Ekim 18, 2007, 11:24 pm

  bakın busitenin sahibini allah merhametin den mah rum et sin neden cun ki adama sorarlar cennete gitmek istermi sin sende evet girmek isterim dersin amasengiremessin neden sen şehitlik diyon dogrutamam namaza hayır oruca hahır bilmem herşeye heyır sen bisikime gire messin sen varya gevursun busiteyiyapan sisin gibi gevurlar kay bet meye mahkum durlar viravun da işlama kar şiydıogericilik diyonuzya mezara girince melek gelip sorcak sen kimin kulusun sensoylemem dicen melekne den sen de ben cag daşımmı dican bakın şeytan bizi her turlu kandıra bilir kanmayın allahda demiyo gidin birbirini ziöldu run demi.

 11. Ekim 25, 2007, 5:10 pm

  bak.din öyle aleme ve millete söylemekle olmaz.din içten gelir.
  ben din sitesi açmadım.BEN DİN SİTESİ AÇMADIM.BU BİR SİYASET SİTESİDİR.
  zaten gavur olsam nolcak?
  millet kaptırmış kendini gidiyo.
  şuanda bi sonraki seçimlerde bir gavur gelse , Türk milleti oyunu ona verir.Ben gavurum der.SEN DE ÖYLE DEMEK ZORUNDA KALACAKSIN!!!!!ZORLA DEDİTTİRECEKLER!!BEN DEMİYECEĞİM.!!!!

  AKP için de aynısı oldu.Yeni birşey olmadığı için AKP’ye devam bu siteye de devam.

  AKP dedi ben ABD uşağıyım.Türk milleti dedi ben de abd uşagığıyım “”””OYUM ADALET VE KALKINMA PARTİSİNEDİR””””
  ne zamandır aldanıyoruz ve kandırılıyoruz bu partiden haberiniz bile yok.
  Bence kıvırılacak bir durum değil.
  Benim gavur olup olmamam,dinsiz olup olmamam değil olay.bu bir siyaset sitesidir.siyaset konuşulur.
  ülke elden gidiyor.
  konuyu saptırarak gavura ve kavgalı somatiye getirme yorumları.ben her yoruma açığım.ama sitede gördüğün gibi (bunu anlamayana geri zekalı derler)BU BİR SİYASET SİTESİDİR.SİYASET YAPILIR.DİN YAPILMAZ.DİNE KARIŞILMAZ.
  POLİTİKA BİR SİYASET İŞİDİR.DİNE KARIŞILMAZ DİNE DOKUNULMAZ DİN KONUŞULMAZ.
  Konuşanlar zaten allahından bulurlar.
  bak ben de konuyu saptım.ama sırf sana ve anlayışsız anlamayana anlatayım diye!!!!!!!!

 12. 12 evren
  Aralık 7, 2007, 2:24 pm

  Türkiye sehitlerini gomrken akp icinden guluyor efendisi abdyle beraber halkı somuruydr

 13. 13 ERDAL
  Ocak 3, 2009, 10:15 pm

  RECEP TAYYİP ERDOĞAN BU MSJ I GÖRÜPTE KAİLE ALMAZSAN BUNDAN SONRA HİÇBİR OYUM SANA DEĞİLDİR VE YAZIKLAR OLSUN SİZİN İKTİDARINIZA SİZİN YAPTIĞINIZ İŞLERE ULA GÖRMÜYOTMUSUNUZ YANI BAŞIMIZDA İNSANLAR CAN ÇEKİŞİYO Bİ YARDIM ELİ UZATMAK ZOKMU ZOR YOKMU AHMEDİ NEJAT KADAR YÜREĞİN KAFA TUTAMIYOMUSUN BU TÜRK GENCİ TÜM DÜNYAYA KAFA TUTARKEN SEN Bİ 5 MİLYONLUK İSRAİLE LAF SÖYLEYEMİYOSUN BÖYLEMİ EMANET ALDINIZ BU VATANI BÖYLEMİ KONUYORSUNUZ TÜRK HALKINI VARSA YÜREĞİN TÜRK GENCİ SENİNLE YOKSA YÜREĞİN TÜRK GENCİ YAKANDA UNUTMA

 14. 14 Burak ALTUNBULAK
  Temmuz 25, 2010, 1:31 pm

  ULAN GERİZEKALILAR..!!!
  SIÇTIRMAYIN FİRAVUNUNUZA..!!!
  OT BEYİNLİ ADAM DİN İSTİSMARI YAPARAK SENIN DUYGULARINI SÖMÜRÜYOLAR ANLAMIYORMUSUN..???!!!!
  İNSANLARIN DİNİNİ BELİRLEMEK NE ZAMAN BİR PARTİYE DÜŞTÜ…
  ADAM OLUN LAN..!!!!!

 15. 15 dermangiray
  Ocak 29, 2011, 3:03 pm

  bu ülke yahudilerin ülkesi bir bakın siyasetçilerimizin başina ABDULLAH GÜL,HÜSEYİN ÇELİK,EGEMEN BAĞIŞ,BÜLENT ARINÇ,TAYYİP(karısı tarafından)sirtli araplar (NE KADAR ARAP İSELER sarışın arap nasıl oluyorsa)ALİ BABACAN,CEMİL ÇİÇEK,AHMET DAVUTOĞLU kırım türkü ne hikmetse bunlar acayip müslüman kişiler nasıl oluyorsa yahudilerle bir bağları çıkıyor emine hanım kızının düğününde yahudiler gibi işaret parmağına yüzük takmış ahmet davutoğlunun karısının ismi sara sabri ülkerin dünürü ne hikmetse tayip abe ülkerin anadolu bayisi açın bakın geçmişlerini okuyun parçaları birleştirin beynine sıçtıklarım ALLAHA ulaşmak için gözünüzü kapayın bağlanın akp bizim gibi evrimleşmemiş ülke vatandaşlarının ne kadar embesil olduğunu biliyor akp müslümansa BENDE ONLARIN ALLAHIYIM

 16. Şubat 15, 2011, 8:31 pm

  Maalesef hala belge isteyenler, oyunuzu bu partiye vermeyin diyenler var.

  Bir kere, devlet denilen kurum, zaten kim yönetiyorsa yönetsin farketmez, insanı modern köle haline getirmeye çalışır.

  Bakın AKP, çok başarılı bir parti. Ancak devleti doktor, halkı ise hasta olarak düşünürsek, AKP yalnızca diğerlerinde daha iyi bir doktor. Doktorlar sadece maddiyyata bakar. Onların bildiği tek şey, vücudun dengesinin bozulduğudur. Ancak hastanın psikolojisi bozuktur. Belki kendisine cinler musallat olmuştur. Doktorlar bu alanda da hastayı yatıştırmaktan başka birşey yapamaz.

  Yalnızca gerçek imana sahip olan bir insan bu dertlerden kurtulur.

  Devletlerin ve hükümetlerin tümü tek bir merkezden yönetiliyor. Kimi devletler şeriatla, kimisi otokrasi, kimisi demokrasi. Ama merkezi aynı. Tıpkı Mısır’daki olaylarda olduğu gibi. Mübarek’i çıkaran da indiren de aynı. Bu kadar yeni de değil, Saddam örneği de aynı. Biraz araştırırsanız gerçekleri görebilirsiniz.

  Yani devlet denen kurumun bir Tanrısı var. Ne halkın o tanrıdan haberi yok. Onlar şimdilik devlet-tanrı’larına ibadet ediyorlar. Her ne kadar müslümanım, hristiyanım.. desede.

  Anlayacağınız, siz herhangi bir partiye oy vererek onlara olan itaatinizi ya da biatinizi gösteriyorsunuz. Ve devlet de size para veriyor. Merhamet sahibi olan devlet, size hizmet veriyor.

  Siz öyle sanın, ahmaklar..

  Bunları anlatmak için belgeye falan ihtiyaç yok. AKP, CHP, MHP ve daha bilmam ne hapsi aynı. Sonuçta her hastanenin bir yöneticisi var ve devlet başkanları basit bir doktordan başka bir şey değil.

  Piramit gibi düşünün, orada büyük tanrınız var. FArkında olmadan tapındığınız büyük tanrınız.

  FEthullah Gülen meselesine değinelim.

  Ben bu konuda da belgeye gerek duymuyorum.

  Dikkat edin. FEthullah gülen hareketi de farkında olarak ya da olmayarak devletlerin yönetildiği sisteme adam yetiştiriyor.

  Üniversiteye niçin gidiyorsunuz sanıyorsunuz? Modern bir köle olmak için. Önce hoca olan üniversitedeki tanrıcıklarınıza itaat etmeyi öğreneceksiniz. Sonra da patronunuz olan tanrıcıklara. Yine üniversitede sizin düşünmemeniz için size bilgiyi devamlı ezberletecekler ve belli sınırların dışında bir şey öğrenemeyeceksiniz.

  Bugün yorgun olduğum için, yazdıklarımdan pek bir şey anlatamadığımı biliyorum. Ben de mecburen ailemin zoruyla üniversite okuyanlardanım. İnşaallah bırakmak için bir sebep oluşur da kurtulurum. Yorum yazarken inernet adresimi de girmiştim. eğer ulaşabilirseniz girin ve gerçekleri oradan okuyun.

 17. 17 BASAK
  Mart 2, 2011, 1:30 am

  AKP bu ülkenin basindaki karabuluttur.Bu kara bulutlar ülkenin basindan gitmeden bu ülkeye günes gelmez.Ülkeyi bölme noktasina getirdiler.Birtakim ahlaktan ve haysiyetten yoksun din komisyoncusu,PKK sempatizani ve Israil ajani gazetecilerin saldirilari altinda kalan Türkiye’de ulus düsünemeyecek kadar afyonlanmis ülke satilmaktadir.Sicak para ile ekonomiyi döndürerek,yabancilarin mallarini satmayi ihracatimiz artti diye göstermek ihanetine imza atmis olan bu iktidar gündemi degistirmek icin devamli yeni gündemler yaratmaktadir.Utanmadan Atatürk’e dil uzatarak bunu demokrasi kilifina sigdiranlari savunanlari ben adam yerine koymuyorum.Arkadas dogru yazmis,vatandasin dini bir partinin siyaseti olamaz.Menderes ile Türkiye bagimsizligini kaybetmistir AKP ile Türkiye manda rejimine gecmistir.Türkiye’yi ab/d yönetmektedir,masonlarin Atatürk’e olan kinleri onun kurdugu cumhuriyeti parcalayana kadar dinmeyecektir.

 18. 18 ekrem
  Haziran 6, 2011, 3:19 pm

  bunlar hepsi kendi hesaplari allah bunlari basi bos mu birakti zannediyor sunuz mehdinin doneminde herkesin ne oldugu ortaya cikar bugun biri duzgun birsey yazdigi zaman hemen onu karalama yazilari satkinlar tarafindan basliyor. Sen bizi kurtar ya allah ya sabir

 19. 19 seyit ahmet
  Ekim 26, 2011, 12:05 am

  valla bana söyleyecek birşey kalmamış bence farklı görüşlere saygı lazım hemen onun sözünü bunun sözünü karalayarak biryere gelinmez önce oturup bir faklı görüşün neden.çıktığını ve doğru olup olmadığını düşünmek ve lisan-ı hal ile karşılaştırmak en doğrusudur


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


İstatistikler

 • 2.260.966 Tıklama

Son Eklenen Yazılar

Haziran 2007
P S Ç P C C P
    Tem »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

En fazla oylananlar


%d blogcu bunu beğendi: