20
Eyl
08

Tayyip Karikatürleri


72 Responses to “Tayyip Karikatürleri”


 1. Mayıs 13, 2009, 2:53 pm

  züper yha:> hepsi doğru hepsine katılıormmm:> başbakan ve bütün akpartililer şerefsizz:@

 2. 2 fatma özdemir
  Temmuz 20, 2009, 9:30 am

  yaa nedir bu resmen rezalet o bizim başbakanımız ayıp yaaa, bu karikatürleri yapanlar utansın, desteklemiyor olabilirsiniz ama bu şekilde hakaret etmenizde şart değil utanın ya allahtandamı korkunuz yokkkkkk:@

 3. 3 gökhan
  Temmuz 21, 2009, 5:16 pm

  emoş öküzü şerefsiz sensin.seni kale alıp cevap atmamam lazım ama neyse bir seferlik cevap vereyim.

 4. Temmuz 29, 2009, 5:00 pm

  memleketi soyup sovana çeviren , ülkeyi parsel parsel satan para kazanacağımız tüm firma ve şirketleri özelleştiren , çiftçi-işçi-memur-esnafın(bilmem başka kaldı mı) anasını ağlatan , açlıktan nefesimizin kokmasını sağlayan , şeriat düşkünü ve ATATÜRK düşmanı bu sözde dinci aslı şerefsiz iki yüzlü beş para etmez adamı destekliyorsunuz yaa yazıklar olsun…

  Bu arada yayımlanmayacak mail adresini niye istiyorsunuz ki…?
  bana ulaşmak isteyen arkadaşlar (pek_ker@hotmail.com) adresini kullanbilir.

 5. 5 ercüment
  Ağustos 2, 2009, 5:07 pm

  allahtan korkan kul hakkı yemez.soymaz vatanı satmaz.yahudi uşağı olmaz…

 6. 6 deniz
  Ağustos 23, 2009, 8:07 am

  tayyip kada kımse yemedı bu ulkeyı ATAM sen rahat uyu bız bu ulkenın bekçileriyiz…

 7. 7 çarpan
  Ağustos 23, 2009, 2:09 pm

  şimdi burada tayyip ve akp liler öyledir böyledir deyip te dinden imandan bahseden şerefsizler varya bunlar hayatında bir vakit namaz kılmamıştır belkide.birde bu atacı olduğunu söyleyen dallamlar var bunlarda yahudilerin kandırdığı inek sürüsü gibi birşeydir…şunu unutmayınki siz kendinizi satmadığınız sürece kimse vatanı satamaz…birgün tayyip için söylediklerinizden dolayı çok utanacaksınız tabii utanma duygularınız varsa

 8. 8 MEHMET
  Ağustos 25, 2009, 12:04 pm

  YORUMCUNUN BİRİ ATAM RAHAT UYU BIZ VATANIN BEKÇİLERİYİZ YAZMIŞ.. A BE ADAM ÜLKE ELDEN GİDİNCE Mİ BEKÇİLİK YAPACAN.. SEN BEKÇİLİĞİ UYUYARAK YAPIYORSUN GALIBA

 9. 9 Tokat
  Eylül 1, 2009, 2:34 pm

  Hırsız Alçak Karaktersiz Peşmerge

  Vatandaşın biri demiş bu söylenenler için utanılacakmış. Gözünüzü açın be at gözlüğü takan şerefsizler. Siz bu kafayla daha çok sürünürsünüz. Gerçi siz sürünmezsiniz çünkü AKP. yalakalarına aç yatırmaz yarı aç yatırır. Ayrıca bu şerefsizler için söylenen hiç bir cümleden utanç duymuyoruz. Bunlar daha fazlasını hak ediyor. Yazık bu millete de köpek gibi peşinden gidiyor bu şerefsizin. Allah belanızı versin. hırsızlık yapana ve bu hırsızlara oy verip başımıza getirenlere.

 10. 10 kerım
  Eylül 6, 2009, 8:00 am

  ulan sevmeye bılırsınız azınızla dıyosunuz atam ızındeyız dıye ooo adam senın lıderın senı onlar temsıl edıyo nası konusur sunuz ayıp gunah ya baykaldan bahcelıden 100 mılyonlar kere ıyı napyosunuz sız ya ben desteklemıyorum acıkcası ama sızın yaptını z esseklık yazık gunah ya

 11. 11 buse
  Eylül 17, 2009, 12:36 pm

  Emoş hanıma katılıyorum… Gökhanın da kuyruğuna bastılar herhalde…Kuyruk acısı var AKP’li olduğun belli… İyi yapmışlar…Sizde zaten kafa olsa o adamı savunmazsınız… Adam sömürdü Türkiye’yi… Bakın oğluna bedelli askerlik yaptırdı… Bakın kaç tane şehit veriyoruz…Kendi de yollasın normal vatandaş gibi… Bir tarafı yemiyor dimi… Diğer anne babaların canı yok mu… Yazık değil mi…Kim bilir ne zorluklarla büyüttüler tek evlatlarını…Kürtlerde çocuk yapmak bok sıçmaktan farklı olmadığından kalan sağlar aşiret kalabalığına devam ederler…
  Ama tek evladını ; emperyalist domuzlardan yana olanlara karşı savaşımızda ; kaybeden bizim insanımız ne yapsın… Kalakalıyor evlat acısı ve geçim derdinin sefaletiyle yapayalnız ve tek başına…
  Allah belasını versin bunları düşünmeyen ve umarsamayan Türkiye Cumhuriyeti “VATANDAŞLARININ” …
  HELE HELE ETKİLİ VE YETKİLİ BÜYÜKBAŞ DEVLET ZER ZEVATLARIN BU VE ÖBÜR DÜNYADA DA ELERİMİZ YAKALARINDADIR…!!!
  ONA GÖRE ….!!!!!!!!

 12. 12 DERYA
  Eylül 18, 2009, 6:55 pm

  KARİKATÜRLERİN HEPSİ SÜPER OLMUŞ VE DEVAMINIDA BEKLİYORUM.BU KARİKATÜRLER YAYINLANMALI VE HİÇ UTANILMAMALIDIR.O HEPİMİZİ NASIL SÜRÜNDÜRÜRKEN ANANIDA AL GİT DERKEN ASKARLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİL DERKEN(OĞLUDA YAPTI ASKERLİK )UTANMIYORDA BU KARİKATÜRLER YAYINLANINCA BİZLER Mİ UTANACAK MIŞIZ.BİR ZAMANLAR BU TÜRKİYE CUMHURİYETİYDİ DAHA TÜRKÜM DEMEKTEN ACİZ OLAN BİR İNSAN TÜRKLERİ NASIL YÖNETECEK MERAK KONUSU….
  HERKES ÖBÜR DÜNYADA CEZASINI ÇEKECEK TAYYİP ERDOĞANDA ÇEKECEK

 13. 13 muhammed dağbaba
  Ekim 6, 2009, 9:28 pm

  tayyip erdoğan bu memleketin gördüğü en karaktersiz siyasi politikayı izliyor.hapise atıldığı yalanı bütün türkiyeye yutturuldu ama o sırada tayyip amerika da amerikan emperyalist düzeni konusunda eğitim görüyordu.eğitimi biter bitmez türkiyeye gelip akahpe (akp) yi kurarak hırsızlık talan soygun ve en kötüsü vatan satma işine koyuldu.belki iyi insanlarda cıkar herkesi aynı kefeye koymak istemem ama basbakanlık cumhurbaskanlıgı karadenizli ve dogulu insanlara verilmemeli.safkan türklerden secilmeli.egeden iç anadoludan akdenizden anne babası dedesi ninesi incelenerek o koltuga oturtulmalı insanlar.yoksa işte böyle potamyalı pontus tohumu tayyiple ermeni tohumu abdullah a kalır memleket..o karikatürleri yapanları kutlarım başarılarının devamını beklerim.ama hakettiği kadar iyi eleştiremiyorlar…naapsınlar ertesi gün içeri alınıyolar..

 14. 14 ayşe
  Ekim 12, 2009, 7:43 pm

  Akp bu ulkeyi iyi dolandıramamış baksana yorumlara hala destekleyenler var yakında sizde pkklı olursunuz. verın akpye oy sızın ıcın satsın ulkeyı

 15. 15 deniz baykal
  Ekim 15, 2009, 10:26 am

  süüüüüüpeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr olmuş vallaha

 16. Ekim 24, 2009, 12:56 pm

  Bu mesjım fatma özdemire…
  Lan uyuz tayip ile Allahın ne alakası var..???
  Kim olum bu tayip…!!!!!!!!!!
  Allahın bi sevgili kulu mu ki, Allahtan korkalım..??!!!
  Allaha canımız feda..!!!!!!!!!!!

 17. 17 muhammed
  Kasım 13, 2009, 2:36 pm

  iyi güzel yanlışlarını gsöylüyorsunuz ama dine hakaret ediyorsunuz.ayıptır siz ne biçim müslümansınız.eleştirinin de bir sınırı vardır.

 18. Kasım 14, 2009, 8:52 am

  harika olmuşlar.tbrklr,,,
  Gerçekten ALLAHını,DİNini,VATANını ve BAYRAĞını seven ve öven hiç bir kimse bu adamı ve yandaşlarını destekliyor olamaz.İnsanları dinlerinden soğutullar ya. güzel dinimiz bu kadar basit mi yaa,,,yazıklar olsun vatanı satanlara ve bunu destekleyenlere..

 19. 19 ata
  Kasım 14, 2009, 11:29 am

  PKK terörü ABD’nin ve Barzani ile Güney Kürdistan’ın desteğiyle tekrar azmıştır, Diyarbakır’daki, Şemdinli’deki ayaklanmalar her an bir silahlı isyana dönüşebilir, o bölgeler bağımsızlığını ilan edebilir. Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü tehlikededir. (Anayasanın değiştirelemez 1., 2., 3. maddeleri ve 5. maddesiyle çelişiyor, ayrıca madde 13 ve 14 ile çelişiyor)
  3) İrtica tarihte hiç görülmediği düzeyde

 20. 20 ata
  Kasım 14, 2009, 11:29 am

  Türkiye’yi yönetenlerin bazıları çok net ve açık bir dille rejimi değiştireceklerini söylemektedirler. Türkiye’nin laik ve demokratik yapısı tehlikededir, Türkiye dinci bir teokratik sisteme doğru gitmektedir. (Anayasanın değiştirelemez 2. ve 3. maddesiyle çelişmektedir, ayrıca bizzat hükümetin uygulamaları madde 13 ve 14 ile çelişiyor)
  4) Danıştay’a yapılan saldırı Türk hukukunu ve sistemi çok zedelemiştir. Artık Türkiye’nin Devletini temsil eden ‘Derin’ kurumlar bile tehdit altındadır. (Anayasanın 9. maddesiyle çelişen bir durum)
  5) Emniyet içinde illegal istihbarat çeteleri olduğu söylenmektedir, yani aslında çeteler TSK’nin içinde değil, Emniyet Teşkilatının içindeki şeriatçı, tarikatçı bazı yapılardan kaynağını almakta olduğu iddia edilmektedir

 21. 21 ata
  Kasım 14, 2009, 11:30 am

  Anayasanın değiştirelemez 2. maddesi, ayrıca 8., 13., 14. ve 22. maddeler ile çelişiyor)
  6) Yargıya yöneticiler ve hükümet müdahale etmektedirler, yargının artık bağımsız olduğunu söylemek mümkün değildir ve yargının bağımsız olmadığı yerde hukuk devleti olamaz, yani artık Türkiye’nin bir HUKUK DEVLETİ olup olmadığı tartışmalıdır. Bu durum Anayasayı tehdit etmektedir. (Anayasanın 9. maddesi ihlal edilmektedir)
  7) Rum Pontus çalışmaları, Fener-Rum Patrikhanesinin Ekümenlik, Heybeliada Ruhban okulu çalışmaları devam etmektedir. Bu Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne aykırıdır. (Anayasanın değiştirelemez 2., 3., maddeleri ve 13., 14. ve 24. maddeleri ve daha pek çok başka maddesi ile çelişiyor)
  Kıbrıs elimizden tamamen gitmektedir. Ek protokol ile Kıbrısı kaybedeceğiz. (Anayasanın 2., 13. ve 14. maddeleriyle ve daha pek çok maddesiyle çelişmektdir)
  9) Ermeniler toprak istemektedirler, sözde Ermeni Soykırımı dünyanın pek çok yerinde kabul edilmektedir. (Anayasanın 2., 13. ve 14. maddesiyle çelişmektedir)

 22. 22 ata
  Kasım 14, 2009, 11:31 am

  Avrupa Birliğinin Parlamento’sunun 1991-2002 arasında aldığı kararlar, SEVR ile büyük benzerlik göstermektedir. Türkiye bir SEVR olgusuyla karşı karşıyadır. Bu Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü ilkesine aykırıdır. (SEVR kabul edilemez, 24. madde ile çelişiyor, 2. madde ile ve tüm Anayasa ile çelişiyor)
  12) Türk kimliği Türkiye’yi yöneten kişilerce bir alt kimliğe indirilmeye çalışılmakta ve PKK’nın veya Kürtçülerin ağzından bir Türkiye’lilik kavramı ortaya çıkarılmaya çalışılmaktadır. (Anayasanın 2. maddesi ve 66. madde ile çelişiyor, ayrıca Anayasa’daki pek çok madde ile çelişiyor)
  13) Türk toprakları yabancılara satılmakta, stratejik kurumları ise yabancı şirketlere bir kaç yıllık karına peşkeş çekilmektedir. (Anayasanın 2.,3. ve 6. maddesi ile çelişmektedir)

 23. 23 ata
  Kasım 14, 2009, 11:32 am

  Her hangi bir hükümet ulusal güvenliği tehdit edecek şekilde bu Anayasa maddelerini delerse, ihlal ederse veya herhangi bir yönetici bu maddeleri yukarıdaki gibi yok sayarsa ve onların tam zıddı eylemlerde bulunursa suçludur ve hemen tasviye edilmesi, daha sonra da Yüce Divan’da yargılanması gerekir. Ama Türkiye’de bunu yapabilecek Ulusalcı bir Derin Devlet ya da Devlet kalmamış olduğu için bu yapılamamaktadır.

  İşte kevgir haline gelmiş olan yasaların ve Anayasanın artık tek bir koruyucusu kalmıştır. O da Türkiye’nin şu anda en sağlam ve en güvenilir kurumu olan Türk Silahlı Kuvvetleri. Yabancı güçler

 24. 24 ata
  Kasım 14, 2009, 11:37 am

  Özel Kuvvetler Komutanlığında görevli subaylar, çok gizli ve özel 2-3 yıllık bir kurs görürler, gayri nizami harp yöntemlerini öğrenirler ve bu bilgileri kimseye söylemezler. Özel Kuvvetlerin temel talimnamesinde var olan kuruluş planı şudur: Ani bir iç savaş ve işgal anında, milis kuvvetlerini ve halkı örgütlemek, yeraltı direnişi kurmak ve direniş mücadelesi ile işgali bertaraf edip ülkeyi kurtarmak veya ülkeyi yeniden kurmak. Bu çok özel bir eğitim gerektirir. Eğer Özel Kuvvetleri çökertirseniz veya halkla olan ilişkisini bozarsanız, o zaman bir işgal ve ya iç savaş durumunda Özel Kuvvetler görevini yapamaz. Demek ki bir işgal durumu veya bir iç savaş durumu planlanmaktadır. Bu bilgi zaten Norveç istihbaratı üzerinden Tempo ve Haftalık dergilerine bildirilmiştir; 2011′de Türkiye’de bir iç savaş ve Türkiye’yi parçalama planı vardır! Türkiye’nin düşmanları bu nedenle Türkiye’de oluşturmayı planladıkları bir kaos veya iç isyan veya savaş durumu nedeniyle satılık Türk mütareke basınının TSK’yı yıpratmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. 2006′da TSK’ya karşı çok ciddi bir psikolojik harp yapılmaktadır. Hedef Türkiye’yi ve Türkleri yok etmektir.

 25. 25 gülçin
  Kasım 24, 2009, 2:15 pm

  çok güzel olmuş çizimler cuk diye oturmuş neydi la bu partinin ismi akepe miydi?

 26. 26 MST
  Ocak 8, 2010, 1:09 pm

  İNADINA AKP

 27. 27 JGJHGHG
  Ocak 13, 2010, 7:50 pm

  SÜREÇ İÇİNDE BU KARA MİZAHIN NE KADAR OLUMLU NE KADAR OLUMSUZ OLDUĞUNU GÖRECEĞİZ. EZBERE, KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE BİR YERE VARAMAYIZ.

 28. 28 mehmet
  Ocak 23, 2010, 8:36 pm

  lan siz ne biçim milliyitcisiniz olum sizden biri olmayana düşman gözüylemi bakıyorsunuz milliyitçilik bu değil sizde milliyetçiyiz die geçiniyonuz

 29. Ocak 28, 2010, 4:37 pm

  hüseyin üzmez gibileri dindar maskesi altında çacukları taciz eder diğerleri ülkeyi baba malı gibi satar yandaşlarına peşkeş çeker işçileri süründürür.ama sonra ben müslümanım namaz kılıyorum allah korkum var der cahil vatandaşı seçim zamanı altınla buzdolabıyla oyunu satın alır.UYAN TÜRKİYE.DİNİNİ KENDİN YAŞA.BUNLAR DİNDARSA BEN DİNSİZİN ÖNDEN GİDENİYİM…

 30. 30 hatice
  Şubat 10, 2010, 8:30 pm

  yukardaki kimi yazıları okudukca insanlıgımdan utanıyorum cünkü tayip gibi amerikan usagını nasıl savunduklarını anlıyamıyorum tayip yahudidir abdullah gül 70’li dönemlerde kanlı pazar diye nitelendirilen eylemlerin en üst yetlisidir kırmızı bültenle aranan sahıs bugün ülkemizi yönetiyor bir cok katliamın sorumlusudur amerika özel egitimden gecirdikten sonra türkiyeye gönderdi,ülkeyi din catsı altında bölüp seriata cevirip daha kolay yönetmek istiyor,denizlere kurban olım ta o dönmeden ülkenin ne oyunlar etrafında dönüp amerikan usagı oldugunu anlamıslar selam olsun karanlıgı şişek şakıp yakanlara…

 31. Şubat 15, 2010, 10:11 am

  yukarıda yazılanları okudum bu ülkede ne kadar gerizekalı olduğunu gördüm bensıkı solcuyum bu ülkede siz sürekli soyulmaya alıştınız yazarkasa fırlatılan günleri özlediniz kürtleri hatırlayan biri çıktı bunun için kuduruyonuz solu savununlurıda gördük

 32. 32 USTA
  Mart 20, 2010, 8:53 am

  Asıl şerefsizler, O, karikatürleri çizenler ve burada yorum yazarak Başbakana “şerefsiz” diyenlerdir. Olay sadece üç beş çapulcunun kendi kendini kandırmasıdır. Kendileri söyler, kendileri duyarlar. Başarılı insanların hep peşine düşerler ama hiç başarılı olamazlar.Kaybetmeye hep mahkûm. Doğru bir insan bi yanlış yapsın sesler arşa çıkar; Hayatı hep yanlışlarla dolu olanlarla ilgilenmezler. Battı balık yan gider.

 33. 33 ahmt
  Nisan 4, 2010, 12:35 am

  yasınız küçük, bilmezsiniz, konuşursunuz. zaman geldi, kendi evinin içinde kuran okutmadılar, yeri geldi ezan okutmadılar, yeri geldi ekmek, yağ, gaz, tuz kuyrukları oldu. sıvı yag, bildiginiz sıvı yag. bunun kuyrugu mu olur ya. koskoca memlekette yag olmaz mı ? vardı ama stok yaptılar sattırmadılar. siz bilmezsiniz babalarınız bilir, anneleriniz, dedeleriniz bilir. daha 10 15 yasındaki zihninizle bilip bilmeden konuşmayın. simdi caddelerde kavgalar yok, sagcı solcu diye birbirini bıcaklayan kardeşler yok, babanız harclıgınızı veriyor, manitanız kolunuzda geziyosunuz, sabaha kadar içip aksama kadar uyuyorsunuz, sonra bisey bilip gibi konusuyosunuz. siz ne gördünüzde neydn bahsediosunuz. elbette elektrige, suya, dogalgaza zam gelecek. dünyada kaynak kalmadı. icme suyu kalmamıstı bir zamanlar ne cabuk unuttunuz. bilen bilmeyen konusuyor işte.

 34. 34 mustafa
  Haziran 5, 2010, 9:38 pm

  ahmetbey,bızbelkı ogunlerı yasamadık ama memleketın topraklarını,gelır kaynaklarını satıp turkıyeye ve dunyaya kendını evlıya.kurtarıcı gıbı memleketın halkını kandıran basbakanıda gorduk.memleketın topraklarını satmakla bunu hangı lıder gelse basarırdı bumemleketın herkarıs topragını ebelerımız dedelerımız dıslerıyle tırnaklarıyla savasarak kazandı tayyıp serefsızı satsın dıye degıl

 35. 35 Oğuzhan__CcC
  Haziran 18, 2010, 12:48 pm

  bu halkın tayyibin gerçek yüzünü anlaması için daha ne yapılması gerekiyor!!!

 36. 36 huseyn
  Temmuz 23, 2010, 2:06 am

  ahmt arkadaşıma katılıyorum şuan burada e-mail bile atabiliyorsan bu hükümet sayesindedir. Önceleri bukadar özgürce fikirlerini bile dile getiremiyordun!!!

 37. 37 Hasan
  Temmuz 31, 2010, 5:41 pm

  Dinimiz konusunda hasasiyet gösteren arkadaşlar, ve dostlar. Sizin samimi müslüman olduğunuza ve vatanınızı sevdiğinize inanıyorum. Tayip, Güil ve Fethullah’ın icaartlarına iyi bakarsaniz, onların müslümanlıkla bir alakalarının olmadığını göreceksiniz. Amerikanın Büyük orta Doğu projesi eş başkanı olduğunu 36 yerde söyleyen, Yahudi konseyinden üstün cesaret madalyası alan Tayip’mi müslüman, Amerika ile 2 sayfa 9 maddelik gizli anlaşma yapan Abdullah Gül’mü müslüman, yoksaAmerikan beslemesi, israil kuklası gıladyocu casus,Fethullah’mı müslüman. Bunlar vatan hainliği ile yüce divanda yargılanacaklardır. Bakmayın Tiyatro yaptıklarına. Amerika’nın 1,5 milyon Irak’lı müslümanı katletmesine bunlar incirlik’i kullandırarak Amerikanın suç ortakları dırlar. Amerika dünyada islama karşı haçlı seferi ilan ederken. Fethulla’ı Amerika’da neden besliip barıdırıyor. Amerika neden Tayip’i Gül’ü bu kakadar seviyor. Hiç düşündünüzmü. Bunların yüzündeki Müslümanlık maskesi kimseyi aldatmasın. Vatandaşın çocuklarına İmam Hatip’i öneriyorlar, çünkü saltanatları için vatandaşın kol köle olması lazım. Ama kendi haram zadelarini Amerika’lar da İngiltere’ler de okutuyorlar. 16- 25 yaş arası çocukları Gemicik, Holdink ve büyük servet sahibi olmuşlar. Bize ise açlık sınırında çırpınmayı reva görüyorlar. Hala bu İmanını ve vatanını Amerika’ya, İsrail’e satan hainlere müslüman diyorsanız, ya bunlardan bir çıkarınız var, ya da gönül gözünüz kör olmuş demektir.

 38. 38 şenol
  Ağustos 19, 2010, 4:28 pm

  durmak yok soyguna devam……….yeni parola

 39. 39 Murat Kahya
  Ağustos 27, 2010, 2:24 am

  süper kardeşim eline saglık… oy calarak kırsal kesimlere para verip oylarını alarak basa gecen bu serefsizleri çok guzel bir biçimde ifade etmişin paylaşım için sagol

 40. 40 kerim
  Eylül 4, 2010, 4:23 am

  YA BU ADAMIN ASLINI ARASTIRDINIZMI HİC KİMDİR NEDİR NERELİDİR??? ALLAHIN ERMENİSİ GELMİŞ BURDA ÜLKEYİ SATIYOR BAZI SALAK VATANDAŞLARIMIZDA HALA ONUN PEŞİNDEN GİDİYOR KİMİLERİDE ONDAN CIKAR SAGLADIGI İCİN GÖZÜNÜ YUMUYOR YAZIK COK YAZIK CIKARIN O AT GÖZLÜKLERİNİ ARTIK KEŞKELERLE YASAMAKTANSA DURR DEYİN BU GİDİŞE

 41. 41 aLi gönüL
  Eylül 6, 2010, 5:25 pm

  “İnadına anti ak parti !”
  Niçinmi?

  – Dokunulmazlık kaldırılacacak denip kaldırılmadığı için

  – Çiftçiye Ananı’da al git dendiği için

  – Vatandaşı bir torba kömüre muhtaç edip,sonrasında bedava dağıttığı için

  – İşçiye, memura 3 çocuk yapın deyip kendi oğlunu amerikada okuttuğu için

  – Dışişleri konutunda Bebekkatili aşığı zana ile görüştüğü için

  – Demokrasi deyip Faşizmi getireceği için

  – Oy almak için rüşvet dağıttığı için

  – Ak hükümeti altında dakikada 109 bin TL borç faizi için

  – Halkı oy vermeleri için tehdit ettikleri için

  -Satılacak yer bırakmadıkları için

  – Şehitlerimize kelle dediği için

  – Bebek katiline sayın denildiği için

  – Referansımız islamdır, tek hedefimiz islam devletidir dediği için

  – Elektriğin zar zor geldiği yerlere beyaz eşya dağıttığı için

  – Oğlunu Askere göndermeyip çürük raporu aldığı için

  – Ya müslüman olacaksın ya da laik dediği için

  – Gavur İzmir dediği için

  – Seçim sandıkları açılması esnasında elektrikleri kestikleri ve bilgisayarlarda problem çıkardıkları için

  – Kemalizme karşı olduğu için

  – Medyayı para cezalarıyla susturdukları için

  – Şehit ailelerin feryatlarına yaygara dendiği için

  – 400 milyar dolar dış borç için

  – Askerlik yan gelip yatma yeri dediği için

  – Küresel kriz teğet geçecek dediği için

  – Peşkeş çekilerek özelleştirilen kurumlar için

  – Irak’ta onca sivil müslümanın ölümü üzerinden hesaplar yapıldığı için

  – Atatürk İnkilaplarını anayasadan çıkarılacağı için

  – Amerikan emperyalizmine boyun eğdiği için

  – Akp’ye oy vermezseniz belediyeleriniz aç kalır dedikleri için

  – Müslüman inançlarıyla oynadıkları için

  – Türk askerinin kafasına çuval geçirildiği için

  – İslami holdinglerle bir olup insanları kandırdıkları için

  – Bursla okuyan lider çocuğuna gemicik alındığı, vatandaşın çocuğuna 65 yaş emeklilik getrildiği için

  – Gecesi 2000$’dan Otellerde kaldıkları için

  – Yök başkanına %30, emekli vatandaşa %2 zam için

  BENİM TANRIM ADİL OL DİYOR YA SENİN Kİ?

  Bu yüzden kimse akp yi korumasın tmm mı ::S

 42. 42 ahmet
  Mart 18, 2011, 6:11 pm

  yaşasın Tayyip, yaşasın AKP. çekemeyenler anten taksın!

 43. 43 VATANDAŞ
  Mayıs 22, 2011, 2:12 am

  TAYYİP DİYORUM NEDN Mİ?
  -müslüman olduğu için
  -müslümanların hakkını savunduğu için
  -filistinle beraber olduğu için
  -başörtülülerin hakkını savunduğu için
  -KEY ödemesine bir hamlede yaptığı için
  -NEMA ödemelerini yaptığı için
  -IMF den borç almayıp ödediği için
  -uçkuruna sahip olup porno kasetleri çıkmadığı için
  -müslüman fakirleri kollayıp gözettiği için
  -yağa elektriğe suya ekmeğe az yaptığı için
  -benzine sigaraya alkole kol gibi zam yaptığı için
  -fakiri kollayıp zengine koduğu için
  -chp lileri işten çıkarıp müslümanlara ülkeyi peşkeş çektiği için
  -artık heryerde müslümanların rahatça gezip dolaşabildiği eğitim görebildiği için
  -herkesin bıyığını kısa kestiği için
  -kamu alanına girerken kimseden korkmadan selamün aleyküm diyebilidiğim için
  -gümbür gümbür her yerde ezanlar okunduğu için
  -laikim demek zorunda kalmadığım için
  -kürt kardeşimin rahatlıkla kürtçe konuşabildiği için
  -kurtuluş savaşını kazanırken ALLAH ALLAH nidalarıyla kazanılırken şimdi tanrı denilmesine karşı çıktığı için
  -ulaN ülkede savaş çıksa biz şehit olacağız diye savaşırız kendini laik addeden ödlekler ülkeden kaçar nasılsa bir kere yaşayacağız diye düşünen kuş beyinlilere kızdığı için
  -kendini bilmezlere ananıda al git dediği için
  -askerlik yeri yatma yeri değil dediği için
  -hangi başbakanın oğlu doğuda askerlik yaptıda onunki yapsınki diye düşündüğü için
  -fakirlerin evlerine misafir olup balolarda gezmediği için
  -her fırsatta çocuklara hediyeler dağıtıp gönlünü aldığı için
  -ulan fermuarına sahip çıkamayan ülkaye nasıl sahip çıkar diye düşündüğü için
  -milletin pisliğini gözler önüne serip -özel hayat diye bağıranların-çirkefliğini ortaya döktüğü için
  -MÜSLÜMAN olduğu için çook seviyorum
  hani diiceksiniz biz müslüman değilmiyiz? değilsiniz ulan müslümanı sevmeyen müslüman olur mu?
  sizin dininiz size bizimki bize müslümanım diiceksin sonra laikim-müslümanım diiceksin başörtülüler okullara giremez-müslümanım diiceksin askere alınırken aile fotosu istiiceksin-müslümanım diiceksin namaz kılanlara yan bakacak askerden okuldan devletten atacaksın-müslümanım diiceksin özel hayatıma giriyolar diye bağıracaksın sanki aile hayatını çekmişler gibi-müslümanım diiceksin yılbaşı doğum günü sevgililer günü kutlayaksın—-waşşşş waşşş ALLAH ta yedi yani….ulan kimi kandırıyosunuz..anca birbirinizi ve kendinizi avutuyorsunuz yazıkkk…eee hesap döndü devir döndü söz artık memleketin zencilerinde…artıkdevir bizim devrimiz..kuyruğunuza biz basıcazz sizde viyak viyak bağıracaksınız LAİKLİK ELDEN GİDİYOOOR diyeeee…hahhaahahhaaaaa………..yaşasın tayyip yaşasın biz yaşasın türkiyeee …yaşasın %50 çoğunluk yaşasın şeriat yaşasın ALLAHın kanunları…. kabul etmiyormusunuz öyleyse ölünce vasiyet edin müslümanca defnedilmeyin…yalancılar…ahirette görüşücezzzz…orda tek kural vardır müslümanmısın değilmisin denecek.. kemalistmisin laikmisin..kürtmüsün türkmüsün yoookkk..Sana elçi gönderdin haberin varmıydı niye uymadın diyee öttürecekler…sahi cehennem niye var diye düşünürdüm sizin gibi sazanları görünce hak verdimm…yaşasın öküzleriçin cehennemmmm

 44. 44 ayhan
  Haziran 8, 2011, 5:16 pm

  bu yatandaş nickli şahıs ne guzel dusunuyomus bole gerı kafalı bunu sıkıp sıkıp coğaltmak lazım

 45. Haziran 23, 2011, 12:59 am

  türkiyeyi yöneten emine erdogan tayyip karısını bile yönetemez eminenin tipine bakın türkiyeyi görün

 46. 46 yusuf akıcı
  Ekim 18, 2011, 3:57 am

  şimdi elimde bira kutusu içiyorum ama oyumu akpye veriyorum kimene bundan burda akpye oy verenlere küfür eden kişiler çık karşıma deki sen akpye oy veriyorsun küfür et bana ozaman derim sen yüreklisin eğer sen yüzüme karşı küfür edemiyosan gelip burada küfür ediyorsan demekki sen alçak birisin demekki sen gerçekten kansız bir insansın… biraz saygılı ahlaklı olun ne bu almış başını gidiyor terbiyesizlik. benim yaş 27 bu yaşıma kadar hiç bi fikre hiç bi düşünceye bi hakaretim olmamıştır her insan her akım her parti eleştirilir ama uslubunla eleştir küfüre hakarete girmeden eleştir.

 47. 47 erdi köprücü (ANTİ AKP)
  Aralık 10, 2011, 10:31 pm

  sn,
  fatma özdemir ona bunlar az bile onun bizi sömürmesi ayıp değilde bizim karikatür yapmamızmı ayıp?
  siz değilmisiniz bu vatanı bölen, Atatürke gavur diyen TÜRKİYEYİ Türklükten çıkaran
  it tayyip şerefsiz tayyip

 48. 48 zenan..( akp düşmanları çatlayın patlayın ohhh)
  Aralık 17, 2011, 1:48 am

  hahaha hırsınızdan çatlıyorsunuz değil mi AKP kazandıkça.
  üzülmeyin şekerler..akp sizede yeter :)))))))))))))
  inadına akp.çatlayın patlayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 49. 49 oğuzhannn
  Ocak 24, 2012, 5:34 pm

  tayyip erdoğan tc nin gördüğü en iyi başbakandır biri demişki bu karikatürlerde dine hakaret var ben de diyorum ki kardeş saf mısın bunları çizenlerin hitap ettiği kesim hep ateist bunlar caminin içindeki lambayı prezervatife benzetecek kadar aşşalık mahluklar bunlardan bu beklenir iyi ki sizle aynı kulvarda değilim

 50. 50 Mic Ben
  Şubat 8, 2012, 5:57 pm

  Çok başarılı buldum tebikler.

 51. 51 defne
  Mart 6, 2012, 2:25 pm

  denyonun biri yazmış: ”belki iyi insanlarda cıkar herkesi aynı kefeye koymak istemem ama basbakanlık cumhurbaskanlıgı karadenizli ve dogulu insanlara verilmemeli.safkan türklerden secilmeli.egeden iç anadoludan akdenizden” demiş.. Ulen, Karadenizli ve Doğulular TÜRK değil mi mal kafa!! Doğu’da safkan Türkler kürtlerden daha fazla.. Doğu ile Güneydoğu’yu birbirine karıştırmasın kimse!! Ayrıca kürt-ermeni-vs.. heryerde var; sadece doğuda ve karadenizde mi var? Bilgisiz, önyargılı, konuşmak için konuşan, kafası dış bilgilere kapalı,tam anlamıyla geri zekalı insan tiplemeleri böyle düşünenler.. Hatta zekası geri olduğu için dülşünemeyenler demek lazım!! Asıl böyle önyargılı, birşey bildiğini zanneden cahillerden Allah herkesi korusun!!!

 52. Mart 11, 2012, 11:35 am

  ya nedir sizin bu işiniz ya o başbakana siz kim oluyosunuz da laf söylüyosunuz be başka biri gelswe yönete bilecek mi bakalım namazlarını kılıyolarmı onlar…hemde siz kimsiniz de koskoca başbakana hakaret ediyosunuz cahiller..

 53. Mayıs 12, 2012, 10:58 pm

  ARKADAŞLAR YAZILARINIZI OKUDUM KİMİ HAKLI KİMİ İSE HAKSIZ FAKAT ŞU GERÇEK VAR BİZLER ATATÜRK ÇÜ İNSANLARIZ VE DAİMA ÖYLE KALACAĞIZ VATAN SATAN BİR MİLLETİN EVLATLARI DEĞİLİZ TAYYİP GİBİLER ELBET BİRGÜN GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER DEMİYORUM KAÇACAKLAR.BEN MENEMENDE KUBİLAYI ÖLDÜREN MENEMENLİLERİ YAKIN TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ BIRAKMAYAN ATATÜRK Ü ÖZLEDİM .
  KARİKATÜRLERDE GERÇEĞİN TA KENDİSİ OLMUŞTUR.ZORUNA GİDEN ARKADAŞLARDA UNUTMASIN ERGEÇ HERKEZ CEZASINI ALACAK BU ÜLKE SAHİPSİZ DEGİL

 54. 54 ibrahim
  Haziran 8, 2012, 2:22 pm

  Ulan ben basbakan olsam bu siktgiimi ulkesinde en az 130 yil Islam, Allah, Kuran herseyi yasaklarim taaaaki bu vatandas rumuzlu haysiyetsiz, geri kafali pic kurulari yok oluncaya kadar.
  Lan, pkk picleri haburdan davulla zurnayla karsilandi hic mi zoruna gitmedi.
  apo picine sayin dedi hicmi onuruna dokunmadi.
  Sozum ona muslumansin; Ulke icin can veren SEHIT e kelle, evladinin arkasindan feryat eden annenin cigliklarina YAYGARA dediginde hicmi haya etmedin.

  Ama sen muslumansin ya sende ar, namus haya, seref, haysiyet ne gezer. Evde anani kim sikmis, ulkeyi soyup sogana cevirmisler senin umurunda degildir. Senin icin bayrak pis kokulu ayaklarini koydugun seccade vatan ise seccadenin degdigi yerdir degilmi.

  senin gibi muslamanin avradini sikeyim, eger islamiyet senin gibi birseyse onunda ammina koyim

 55. 55 deren
  Haziran 11, 2012, 10:15 pm

  İnadına akp diyenler olmuş. tayyip sana ne verdi de inatla onu savunuyosun? kömür, beyaz eşya vs dışında sana kattığı, bakış açını olumlu yönde değiştirebilecek bir konuşması, hareketi veya bir davranışı oldu mu? tabiki de hayır. Yaptığı daha doğrusu yapabildiği tek şey insanları dinine göre ayırmak. Oysa ki bu yüce devlet kurulurken en temel düşünce fark gözetmeden, insanları dinine, ırkına vb etkenleri yok sayarak barış içinde yaşamak değilmiydi ? tayyip in kendince dindar insanlar olarak niteledirdiği topluluğun beynini yıkamaktan başka hiç bir marifeti yok. Şu at gözlüklerinizden kurtulun, ve etrafta olan bitenlere bakın. O adamı gözünüzde öyle bir yüceltmişsiniz ki dedikleriyle yaptıklarının çeliştiğinin farkına bile varamıyorsunuz. O adamın yaptıkları ATATÜRK’ün yaptıklarını örtmeye yeter mi? Onun kurduğu laik devleti yıkmaya yeter mi? Eğer kendinize bir öncü arıyorsanız, onun yaptıklarını, söylediklerini kendinize esas alarak hayatınızı ona göre yönlendirmek istiyorsanız bu kişi amerikan yalağı tayyip değil ULU ÖNDER ATATÜRK olmalı !

 56. 56 süleyman keresteci
  Eylül 5, 2012, 4:50 pm

  Muhammed dağbaba bu sözüm sana
  senin yaptıın net bir şekilde ırkçılık doğudan ve karadenizden başbakan filan olmasın egeden olsun cart curt eleştirini yap fakat insanların etnik kimliği ile yargılama buna kimsenin hakkı yok

 57. 57 sword
  Eylül 12, 2012, 2:38 pm

  yahu kardeşim su tayibin daha neyini savunursunuz sizin anlıyacağınız dilden yazim o zaman müslümanlıkta en büyük günahlardan biri olan ve rabbimiz tarafından affedilmeyen günah nedir (kul hakkı yemek) yahu tayip erdogan benim doğmuş ve doğmamış cocuğumu borca sokarken evladımın rızkını ailesine çocuklarına ve büzükteşlerine ve dahada kötüsü ecnebilere yediriken nasıl dinden bahsedebiliyor yukarıdaki arkadaşlrın bahsettiği gibi müslümanlıktan rabbimizi ve peygamberimizi inkar etmediğimiz ve benzeri birkaç husus haricinde dinden çıkılmıyor fakar bu adam tam bir günahkar hemde önde gideninden bir ilahiyatcı profesörüne sormulardı şeytanı tarif edebilirmisini diyede oda en büyük şeytan dini alet ederek yalan söyleyen ve insanları kandırandır demişti varmı başkaz izahı bu yorumu dinimizin emrettiklerini bilmeden bu zatı örnek müslümanmış gibi savunanlara söylüyorum arkadaşım adamda allah korkusu olsa çıkıpta rabbimizin ismini ağzına alarak milletin rızkını yemez umarlımki kelime-i sehadet getirmiş olmasın yoksa ahirette durumu dahada vahim
  yahu hala kafanız basmıyormu yıllardır yapılan hatalrı ve planları örtbas etmek için gündem değişikliğini dün pkk teröristlerinin isimlerini ağzına alamazken haburda düğün esşliğinde gelişleri , özel hastanlerde ssk ya bağlanmadan muayene ücreti 15 tl oderken bağlandıktan bir kaç ay sonra sigortalı olarak 30 tl ödediğimizi 20 kuruşa aldığımız ekmeğe simdi 1 tl ödediğimiz yazmaya kalksak ne sayfa yeter nede saatler yeter sizin gibiler yüzünden doğru düşünen insanlara olan oluyor gerçi ben akpartinin şeçimlerde hakkıyla kazandığınada inanmıyorum memleketimizn yarısı bu denli xxxxxx olamaz kesin şecimlerde hile yapıyorlardır seçim sonrası bulunan sandıklardan da belli

 58. 58 Atatürk'ün izindeyim
  Ekim 6, 2012, 12:53 pm

  Ulan akpyi destekleyen şerefsizler asıl siz utanın.Atamızın bize bıraktığı bu güzel ülkeyi Türkiyemizi erdoğan denen şerefsize yada akpli şerefsizlere yedirmeyiz her zaman atatürkçüyüz atatürkü silmeye çalışanı tarihten sileriz.Utanın lan utanın yazıklar olsun bu dünyada bize ait bir vatanımız varsa bunu Atatürk’e borçluyuz lanet olsun akpye oy verene bin kere lanet olsun. YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA…. şerefsizlerin inadına yaşa

 59. 59 burak
  Kasım 29, 2012, 7:36 pm

  Arkadaşlar her TÜRK vatandaşı sorgusuz sualsiz ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK e borçludur.Bakın bunu din olarak karıştırmayın ister müslüman ister yahudi ister hristiyan musevi ya da ataist inanış insanın içindedir.Ama bu topraklarda Cumhuriye ti , demokrisiyi , konuştuğumuz Türkçe yi , seçme ve seçilma hakkını kadın erkek eşitliğini ( her nekadar sorun olsada) , camilerde ibadet edebilme ve en önemlisi kimliğimizi soyumuzun ispatı olan soyadı kanunu çıkarttığı bu topraklarda birer piç olmaktan bizleri kurtarıp düşmanı sürdüğü için MUSTAFA KEMAL ATATÜRK e kimliğinde T.C vatandaşı yazan herkes borçludur ve minnet duymalıdır..Gerisi teferruatdır.tayyip bey acılarından arınmak için çok bilenmiş fakat unutmasınki MUSTAFA KEMAL ATATÜRK gibi olamaz çabası boşadır siyasetten çekidiğinde ya da pamuğu yediğinde ne adı ne resmi insanların aklında olmayacaktır her basit siyasetçi gibi buharlaşıp yok olacaktır….

 60. Aralık 27, 2012, 4:39 am

  akp nin tayipin amina koim karilarini sikim. Ulkemizi satiyorlar, karilarinizi cocuklarinizi amerikanlar sikecek siz hala din deyin tayip deyin .tum akp lileri amerika siksin tayip siksin helal olsun tayyipe siz akp liler sikilmeyi hakediyorsunuz. Sigir suruleri obama da sizi siker de siz bence ataturkculere dua edin cahil inekler gidin pokunu yiyin fetullahin tayyipin Obamanin yalakalari

 61. Aralık 27, 2012, 4:47 am

  iyi ki mustafa kemalin askerleri halada var, siz sukredin onlar sizin icinde savasir. Yasasin ataturk yasasin cumhuriyet.

 62. Aralık 27, 2012, 5:09 am

  ha bu arada vatandas nik li okuz bence sen anani karini kizini gotur tayyip ceddini siksin.ben de tum akp lileri sikim. Amina kodumun ipinesi birde cennetten cehennemden ksuyon sen kurani eline bile almamis okuzun birisin. Kuran okusan irkcilik yapmazsin kuranda ayet diyor ki herkes alahin kuludur ayirma yahudi si hiristiyani ve herkes insan ayiran insanin irkcilik yapanin yeri direk cehenemdir. Okuz kuran okurken turkce oku ne okudunu anla en azindan . Vatandassam

 63. 63 meltem
  Nisan 9, 2013, 7:10 pm

  arkadaşlar lütfen işi günaha bağlamayalım neden diye sorarsanız tayyibi seçen kim millet eee seçenlerde değilidir şerefsiz mırın kırın edenlere sesleniyorum vermeyein o zaman tayibbe sonra neden bu kadar zam geldi diyorsunuz bu lalarım tayyip şerefsizine ve ona oy veren ülkeyi şeriat haline getirmek iseyen tayyip gibi şerefsizleredir.

 64. 64 TÜRKOGLUTÜRK
  Haziran 18, 2013, 11:10 am

  DiN TÜCCARLIGI iLE CAHiL KESiMi TAVLAYIP GEMiYi YÜRÜTÜYORLAR. iNSANLARI ALDATMANIN EN KOLAY YOLU DiN ÜZRiNDEN OLUR, BU EZELDEN BERi BÖYLEDiR. AMA ONLARIN ÖZDE DEGiL, SÖZDE DiNDAR OLDUGUNU DA BiLiN. OGLUNU CÜRÜGE CIKARTIP ASKERE GÖNDERMiYECEK KADAR OMURGASIZ BiR BASBAKANIMIZ VAR. EMELLERiNE ULASMAK iCiN ONLARA HER YOL CAiZDiR, VATANIN, MiLLETiN, DEMOKRASiNiN, iNSALIK DEGERLERiNiN ONLAR iCiN ÖNEMi YOKTUR, BUNLAR SADECE YOLLARINDA ARACTIR.

 65. 65 zekeriya
  Haziran 20, 2013, 2:58 am

  olay tayyipte değil bu millet akıllanmadıkça tayyipde gelse başkasıda gelse yinede kırıp dizini oturur evinde.. 2 lokma ekmek birazda kömürü attımı sobasına geçinir benim milletim ama görmez onun tırnağıyla kazdığı topraktan kazanılan 3 5 kuruş ile alınan gemicikleri, geçirilen ömürleri.. Seninde dediğin gibi tayyip bey yukarıda Allah var eden bulur ve elbet birgün uyanır bu millet.. işte ozaman diz çöküp yalvar rabbime yalvarki seni asla affetmeyecek bu halkın ahını belki Allah affeder…

 66. Temmuz 1, 2013, 8:40 pm

  çok komik batsın aKP

 67. 67 Berfin
  Ağustos 13, 2013, 2:23 pm

  Akp yi sevenlere yazıklar olsun atam kaç savaştan geçti bu vatanı kurtarmak için canını feda etti erdoğan etsin bakalım siz salakmısınız ya SONUNA KADAR ATATÜRKÇÜYÜZ!!!!!!!!!!!!

 68. 68 HACI CAVCAV
  Ağustos 13, 2013, 11:14 pm

  AKP Tipleri hepsi ayni kaliptan cikma’ eniyisi hepsini bir cuvala koyup marsa postalamak.

 69. 69 Milliyetçi
  Eylül 5, 2013, 6:08 pm

  süzgeç kafalılar sitenizi sikim akparti ileriiii

 70. 70 ümran ançel
  Eylül 17, 2013, 2:42 pm

  o zaman git tayyibe götünü siktir hödük.

 71. 71 HACI CAVCAV
  Eylül 18, 2013, 6:54 pm

  YIRTIK AYAKKABI iLE GELDi, BUGÜN MiLYARDER, NASIL OLDU BU ?. YETiM HAKKI YiYE YiYE TABii. MÜSLÜMANLIKTA ONLAR iCiN ARAC, EN iYi BÖYLE TAVLIYORLAR CAHiL HALKI. KAFASI CALISAN, ENAYi VE CAHiL OLMAYAN TUTMAZ TAYYiP`i, YEMEZLER ONLARIN YALANLARINI, TAKiYYELERiNi.

 72. 72 Özgür
  Aralık 19, 2013, 11:52 am

  O Vatandaş nikini kullanan kavat sizin ve sizin gibilerin sayesinde İslam inancımı kaybettim. sizin inancınıza göre üzerinizde vatandaşlık hakkım var ise haram zıkkım olsun sizin gibi öküzlere belki bir gün inandığınızı söylediğiniz Allah’ınız sorar hesabını.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


İstatistikler

 • 2,227,451 Tıklama

Son Eklenen Yazılar

Eylül 2008
P S Ç P C C P
« Ağu   Eki »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

En fazla oylananlar


%d blogcu bunu beğendi: