21
Eyl
08

Tayyip Karikatürleri-2


14 Responses to “Tayyip Karikatürleri-2”


 1. Mart 1, 2009, 10:48 pm

  nnmnmnmnmnmnn

 2. Mart 1, 2009, 10:49 pm

  cc ccnnc

 3. 3 deniz
  Ağustos 23, 2009, 8:12 am

  super okusun tayyid denen kişi. once ata nası bınılır onu oqrensın. ATATÜRK gibi olamaz zaten ulkeyi soymayın. sogan bıle soyarken yaşarır gözler ülkeyi soydu öküzlerrr kimsenın umrunda olmadı…..

 4. 4 DERYA
  Eylül 18, 2009, 7:01 pm

  DENİZ ARKADAŞIM İŞTE İNSANLARI ÖYLE KANDIRDIKİ BU ŞEREFSİZ.YAKINDA İRAN GİBİ BİR ÜLKE OLURSAK ŞAŞMAYIN.TÜRBAN KALKTI DEDİK ATAMIZ SAYESİNDE LAİKLİK ÖZGÜR DÜŞÜNCE GELDİ DEDİK SADECE DEDĞİMİZLE KALDIK AHH ATATÜRK GİBİ BİR İNSAN OLSAYDI ŞİMDİ BU ÜLKE PIRIL PIRILDI

 5. 5 ayşe
  Ekim 12, 2009, 7:48 pm

  keşke iran gibi olsak iran pkklıları vurup butun dunyaya posta koyuyo bız ermenılerın bıle yalakası olduk akp sayesınde irana kurban olun sız ıran kımseye sömürtmuyo kendını bunlarda kendını musluman sanıyo akp muslumansa allah kabul etsın !!!!

 6. 6 hale
  Ekim 26, 2009, 9:30 am

  Ya hangi gerizekalılar veriyor bu tayyip şerefsizine oyları anlamıyorm..!!!

 7. 7 muhammed
  Kasım 13, 2009, 2:53 pm

  bence deryadenen şahıs gayri müslim.türban kalktı sandık diyo.geri kafalı.türbani allah seni beni atamı(atatürkü kullanıp bu insanlara dinsizliği dayatamazsınız!) yaratan allah bizlere buyurdu.kim kaldırıyomoş lan.atatürk üniversiteye başı örtülüler giremez mi demiş*o zaman nerde kalıyor özgürlük?sizin laiklik anlayışınız da salak.avrupada laiklik varda onlar dinsiz değil ki.a be ahmak.biz ab nin ahlakını alırsak hiç bir şey oluruz.oldukta.heee bir de keşke irandaki yönetim bizde de olsa.adam gibi adam yöneticisi var.kim irana emir verebiliyo?lider dediğin gidip ab kapılarında adeta el öpmez.ah bilseniz işin iyisi nerde.ben akpli değilim bunu da söyliyeyim.

 8. Kasım 14, 2009, 10:46 pm

  harika olmuşlar.tbrklr,,,
  Gerçekten ALLAHını,DİNini,VATANını ve BAYRAĞını seven ve öven hiç bir kimse bu adamı ve yandaşlarını destekliyor olamaz.İnsanları dinlerinden soğutullar ya. güzel dinimiz bu kadar basit mi yaa,,,yazıklar olsun vatanı satanlara ve bunu destekleyenlere..

 9. 9 Neco Adana
  Aralık 12, 2009, 10:15 am

  Parti Marti Hikaye.. Millet Aç Herkes Onurunun Şerefinin Peşinde.. İLK önce Bu Bankaları Çözün İnsanları Aç Bıraktılar…

 10. 10 Sabahattin Talu
  Ocak 11, 2010, 9:59 am

  ONLAR DA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ(!)

  Nerede bir terör eylemi, çatışma, ölüm konuşulsa, neredeyse herkes ve hep bir ağızdan, barış ve kardeşlikten bahsediyor. DTP’lisi de, PKK’lısı da, olmayanı da hatta tamamen karşı olanı da. “Barış ve kardeşlik”.
  Çok sade, çok güzel ve birbirini en iyi tamamlayan iki kelime. Biri dendiğinde, hemen diğeri de akla geliyor, hiç düşünmeden, gayri iradi, otomatik olarak. Belki de bu nedenle, gerekli ve hak ettiği ehemmiyet verilemiyor bu iki kelimeye.
  Bu iki kelimeye son dönemde bir söylem daha eklendi. “Onlar da bizim çocuklarımız”. Bu söylem, ölen veya dağdaki eli silahlı PKK’lılar için söyleniyor.
  Bu söylemi son olarak, daha önce de çok kereler çeşitli ortamlarda ifade ettiğini belirten ünlü yönetmen Sinan Çetin de dile getirdi, hem de TBMM’de, meclisin 90. kuruluş yıldönümünde.

  TBMM’deki bir sergi açılışında konuşma yapan Sinan Çetin, PKK’ya karşı verilen mücadele ile ilgili olarak; “Biz kendi topraklarımızı bombalıyoruz, kendi çocuklarımızı öldürüyoruz. Ölenlerin üzerinden Türkiye Cumhuriyeti kimliği çıkıyor” demiş. Hem de bunu, yabancı bir dostuna söylediğini, dostunun bu duruma şaşırdığını, anlam veremediğini de ekleyerek.
  Düşmana hiç gerek yok…
  Ya çok safsınız, ya da herkesi saf sanıyorsunuz, ikisinden biri. Ama düşmana gerek yok, bu kesin.
  Doğru ya, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, uçaklarını kaldırıyor, kendi topraklarındaki şehirleri, köyleri, mezraları, yerleşim birimlerini rast gele ve keyfi olarak bombalıyor, sonra bir bakıyor ki, ölenlerin tamamı T.C. vatandaşı ve bunlar bizim çocuklarımız! Hayret ediyor, gözlerine inanamıyor ve ne yazık ki artık iş işten geçmiş oluyor! Bu durum, yaklaşık 25 yıldır böyle devam ediyor! Ölen PKK’lıların cebinden “mazlum T.C. kimliği” çıkıyor, şehit olan askerin cebinden ise, muhtemelen “zalim T.C. kimliği”!
  İnsanın inanası gelmiyor. Bugüne kadar nerede yaşadınız, nerede nefes aldınız, fanusta mıydınız, uzaydan mı geldiniz! Yok yok, bu sadece saflık olamaz, bu başka bir şey, dilim varmıyor ama, yoksa siz !!!…
  25 yıldır devam eden bu savaş nedeniyle kırk bin insan öldü, hayatını kaybetti. Bu bir rüya değil, masal hiç değil, yaşanan bir gerçek. Bu, gerçek manada adı bir türlü konamasa da, resmen bir savaş.
  Öcalan buyurdu, dedi ki; “Bölmekten vazgeçtim”. Sadece bu cümle bile tek başına her şeyi apaçık anlatıyor aslında.
  Bu cümleyi sırf, saflar, herkesi saf sanan bazı uyanıklar, at gözlüklüler ve küçük beyinliler için, aslında hiç gerek olmadığı halde biraz açmak, biraz anlatmak, biraz açıklamak, illaki gerekiyor anlaşılan.
  “Bölmekten vazgeçtim” diyor adam…
  Yani, “Ben seni bölmek için, ülkeyi bölmek için bunca yıl savaştım, savaştırdım, kan döktüm” diyor adam, açıkça. Ne zaman diyor bunu; 99’da yakalandıktan çok sonra, 10 yıl sonra, 2009’da.
  Peki, sen kimsin kardeşim; PKK.
  PKK kim; ülkeyi bölmeye çalışan.
  Böldürmemeye çalışan kim; T.C.Devleti.
  Bölünmeye çalışılan ülke neresi; Türkiye.
  Sonuç; seni bölmeye çalışan, bu hedef doğrultusunda kan döken biri, birileri, üzerinde çıksa da, bu T.C. kimliğini taşımak istemediği için dağa çıkan biri, senin kardeşin, senden biri, senin vatandaşın olabilir mi?
  Olabilir mi!!!
  Hayır hayır, bu kadar da saf olamazsınız! O halde siz, ne yazık ki başka söz kalmıyor, saf değil, saflığın çok ötesinde, çok farklı ve çok başka bir şey olmalısınız. Yoksa siz!!!…

  Sabahattin Talu
  sabahattintalu@gmail.com

 11. 11 ahmt
  Nisan 4, 2010, 12:53 am

  birilerinin içi kaldırmıyor halkın içinden birilerinin o koltuga oturmasını. cumhurbaskanı ve basbakan elit kesimden cıkmalı, halk sadece onlara oy vermeli, gerisini sorgulamamalı. halk sadece seçim zamanları oyunu vermeli, geri kalan zamanlarda eşşekler gibi çalışıp elit kesimin göbeğini biraz daha şişirmeli. müslüman dediğin abdestini almalı, namazını kılmalı, orucunu tutmalı. siyasetle ilgilenmemeli, bastakilerin ne yaptıgını sorgulamamalı. müslümanın işi bir lokma bir hırka. devlet işinden, yönetmekten anlamaz. halk ekmek kuyruguna girmeli, gaz, tuz, yag kuyruguna girmeli. 3 kurus maas alıp, sesini cıkarmamalı.

 12. Mayıs 31, 2010, 5:15 pm

  hıııı çok haklılar ohhh onlarada o gerekir iyi yapmışlar bıravooooo

 13. 13 muhalif
  Haziran 10, 2010, 1:20 pm

  Bu ileti ahmt adlı yorumcuya yanıttır.

  Benim koyundan farksız vatandaşım. Diyorsun ki bu günkü Cumhurbaşkanı ve Başbakan halkın içinden geldi. Bundan öncekiler elit idi.
  Sen bundan önceki Cumhurbaşkanlarının içinden geldikleri aileleri, onların ana babalarının yaşantılarını hiç inceledin mi? Bir önceki Cumhurbaşkanımızın sade yaşantısından hiç mi haberin olmadı? Şimdikinin ve karısının nasıl lüks düşkünü olduğunu hiç mi görmüyorsun. Halk içinden gelmişlermiş. Sen halka hakaret ettiğinin farkında bile değilsin. Halk çocuğu böyle ne oldum delisi olmaz. Saray saray gezip oradaki antika eşyaları cumhurbaşkanlığı köşküne alma görgüsüzlüğünü göstermez. Halk çocuğu daha düne kadar kaçak gecekonduda otururken bu gün en zengin sekizinci lider konumuna ulaşmaz.
  Görmemiş, terbiyesiz, yalancı, utanmaz bir güruhu halk içinden çıkmış bahanesiyle aklamaya çalışman hiç inandırıcı değil.
  Bu gün asıl (senin anlayışına göre) elit denilecek kişiler bunlardır. Devlet adamlığı terbiyesine sahip insanlar elit, sokak kabadayısı edasıyla konuşan, hukukun ırzına geçen, memleketi yandaşlarına soyduran edepsizler halk çocuğu ha? Bunlar halk çocuğu ise, ötekiler uzaydan ya da başka bir ülkeden miydi?
  Aklınız ne zaman başınıza gelecek? Sadaka ekonomisi de gün gelecek iflas edecek. O zaman hanyayı konyayı anlayacaksınız. Umarım iş işten geçmeden uyanırsınız.

 14. 14 ALP TÜRKOĞLU
  Ağustos 18, 2012, 8:55 pm

  2002 YILINDA AKP YE ÜYE OLMUŞTUM. ARTIK MEMLEKETİ BUNLAR KURTARIR DİYE. DAHA ÜYE OLURKEN BENDEN 5 TL ÜYELİK ÜCRETİ ALDILAR. BUNUN 3 TL Sİ İÇİN MAKBUZ VERDİLER 2 TL SİNİ ORADAKİ KAYIT YAPAN KİŞİ ASKERE GİDİCEM PARA LAZIM DEDİ CEBİNE İNDİRDİ. O ZAMAN DAN BELLİ OLDU BUNLARIN NE BİİİP OLDUĞU…


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


İstatistikler

 • 2,242,238 Tıklama

Son Eklenen Yazılar

Eylül 2008
P S Ç P C C P
« Ağu   Eki »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

En fazla oylananlar


%d blogcu bunu beğendi: