24
Eyl
10

HEDEF NEDEN JANDARMA ? : KURTLAR VADİSİ’NİN YENİ DÖNEMİNDE BÜYÜK DEZENFORMASYONLAR VAR

Bunların  reklamını  yapmak  istemesek  de,  bu  hain  molozluğa  sessiz  kalamazdık..

Rambo’yu  oynayan  herifin  Vietnam  Savaşından  kaçması  gibi,  bunları  da  tenhada

sıkıştıran  bir  velet   bile   “hööyyyt”  dese,   tırsıp  “al  sana  göt” derler…

Bunları  seyredip  ciddiye  alanın,  taaa…A.Q.!!!

B.Y.N.N.S.K.T.K.L.R.M..!!!!!!!

————————————————————————————————————————————————

NECATİ   ŞAŞMAZ’IN   GERÇEK   KİMLİĞİNİN   RESMİDİR…

GÜVENİLİR  BİR  OKURUMUZDAN…

Yurttaşlık  İsyanımdır

” Kurtlar  Vadisi ”  senaryo  ekibine :

…BU  TOPRAKTAN  BESLENİP,  GÖZÜMÜZÜN

İÇİNE  BAKA  BAKA  BİZE  KÜFREDİYORSUNUZ…

Bunları neden söyledim, anlatayım..

Kurtlar Vadisi adlı diziyi izliyorum..  Ve az önce ne oldu biliyor musunuz ?

Bir kasabada, KİPA takmış 3 yahudi (yahudi kötü anlamda kullanılmamıştır) telefonla biryerlerle konuştu.. Önlerindeki harita üzerine konuştular.. Ardından aldıkları emir gereği. araçlarına atlayıp, bir köşede pusu kurdular.. Gelen polis aracına ateş ederek iki polisi şehit ettiler.. SONRA NE OLDU? Yakalandılar.. Polis Merkezine götürüldüler.. Sorguya alındılar.. Bu sırada kapı önünde bir adam telefonla konuşuyordu: EFENDİM YAKALANDILAR.. BURADAN KAÇIRILMAZLARA KİMLİKLERİ DEŞİFRE OLUR DEDİ VE BAZI TALİMATLAR ALDI.. Talimat gereği, bir kahvehane önüne gidip, POLİSLERİMİZİ ŞEHİT ETTİLER diye milleti galeyana getirdi.. DÖRTYOL dediğinizi duyar gibiyim.. EVET OLAY DÖRTYOL’un kopyasıydı..Kalabalık polis merkezi önünde toplandı..

VE AZ ÖNCE “BURADAN ÇIKARILMALARI GEREKİR” DEYİP, HALKI GALEYANA GETİREN GENÇ ADAM EMNİYET ÖNÜNDE BELİRDİ.. POLİSLERE, NE DEDİ VE NE GÖSTERDİ BİLİYOR MUSUNUZ? ‘İZİN VERİN. İSTİHBARAT’ DEDİ.. VE BİR KİMLİK GÖSTERDİ.. O KİMLİKTE JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞININ AMBLEMİ VARDI.. İÇERİ GİRDİ VE OPERASYONU YAPTI.. polisi şehit edenleri kaçmasına yardım etti.. NOKTA NOKTA………………………………………
Kimler mi? Şaşmaz’ıdan tutun da, Şaşan’ına kadar,, hepiniz..Bu ülkenin askerini, başında KİPASIYLA yahudi uşağı ve kendi polisine kurşun sıkan provakatör diye lanse etmek ne haddinize.. VEEEE. SİZ,, JANDARMA GENEL KOMUTANI,, YARIN SABAH BUNA SESSİZ KALIRSANIZ EĞER, BU MİLLETİN SİZE BAHŞETTİĞİ O KOLTUK HARAM OLSUN.. BEN UYUYAMAM BU GECE.. SİZLER UYUYABİLİRSENİZ EĞER, YAZIKLAR OLSUN SİZE.. NOT: DÖRTYOL’DA 4 ŞEHİT VARDI.. HUKUKİ GARD ALABİLMEK VE NE ALAKASI VAR DİYEBİLMEK İÇİN SENARYODA İKİŞEHİT VAR.. BİR BUNLAR AKILLI YA..

DEZENFORMASYON  NEDİR ?

Dezenformasyon, yanlış veya doğruluğu bulunmayan ve kasıtlı olarak yayılan bilgi.

Hasmı rencide etmeyi, aşağılayıp küçük düşürmeyi amaçlayan Karşı propaganda ile benzerlik taşır. Sahte belge, el yazısı, fotomontaj ve montaj filmler ile fabrikasyon istihbarat ve dedikoduların duyurulması gibi yöntemleri bulunur.

Sosyal alanda bireyleri ve toplumları yönlendirmek amacıyla, yanlış bilgi ve haber vermek için kullanılan en önemli araçlardan biridir.

Espiyonaj veya askeri istihbarat alanında dezinformasyon, düşman kuvvetleri yanlış kararlar aldırmaya yönelik olarak çıkartılır. Hasım tarafta psikolojik çöküntü oluşturulması ve motivasyonun kırılması için de kullanılır.

Yanlış bilgi üretme ve yayma yoluyla yapılabileceği gibi mevcut bir bilgiyi kötü maksatla kullanma ve çarpıtarak verme yöntemi de uygulanabilir.

Geleneksel propaganda veya Büyük Yalan teknikleri toplumsal seviyede hissiyatı motive veya demotive etme amacı taşırken dezinformasyon, makul seviyede kitleleri kuşkuda bırakan çarpıtma bilgiler veya bu bilgilerin yanlış kasıtlı sonuçlara bağlanması yoluyla manipüle etme amacına hizmet eder.

Eğer hedef kitle bu tip kontrolden etkilenebilecekse uygulanan diğer bir teknik, gerçeklerin gizlenmesi veya sansürlemedir. Eğer bilgi alma kanaları tamamen kapatılmadan bırakılabilirse, bu kısıtlı bilgilerin dezinformasyon ile doldurulabilmesi ve hasmın kolayca ispatlanamaz birçok iddialar ile birlikte kuşkulu bir halde bırakılabilmesi mümkündür.

Bazı gerçek bilgileri ve gözlemleri bazı yanlış yorumlar ve yalanlarla karıştırmak veya bazı gerçek bilginin sadece bir kısmını vererek yanlış yorumlarla bilgiyi dağıtmak yaygın dezeenformasyon taktiklerdendir.

İLK KURŞUN YORUM :

HEDEF  NEDEN  JANDARMA ;  ÇÜNKÜ  JANDARMA  GENEL  KOMUTANLIĞI,

NATO’YA  BAĞLI  OLMAYAN  TEK  KUVVET  KOMUTANLIĞIDIR.  BU  YÜZDEN   ERDOĞAN  VE  GÜL ;

JANDARMA’YI  AŞAMA  AŞAMA  ORTADAN  KALDIRMAK  İÇİN  NATO’YA SÖZ  VERDİLER..

ÇÜNKÜ  JANDARMA ;  TERÖRLE  MÜCADELE  EDEN  EN  BÜYÜK  GÜÇTÜR ;

EROL  BİLBİLİK’İN  YENİ  ÇIKAN  KİTABI  “AÇILIM  KISKACI” NI  OKUMANIZI  ÖNERİRİZ…

http://www.ilk-kursun.com/2010/09/hedef-neden-jandarmakurtlar-vadisinin-yeni-doneminde-buyuk-dezenformasyonlar-var/#more-57808


0 Responses to “HEDEF NEDEN JANDARMA ? : KURTLAR VADİSİ’NİN YENİ DÖNEMİNDE BÜYÜK DEZENFORMASYONLAR VAR”  1. Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


İstatistikler

  • 2.329.048 Tıklama

Son Eklenen Yazılar

Eylül 2010
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

En fazla oylananlar


%d blogcu bunu beğendi: